Certyfikowani przez Rehasport trenerzy w klubach Well Fitness

Trening medyczny pod opieką szkoleniowca certyfikowanego przez Rehasport – to oferta, która już od marca obowiązuje w klubach Well Fitness. Skierowana jest przede wszystkim do osób, które przeszły rehabilitację po kontuzjach, mają bóle pleców, choroby metaboliczne, ale nie tylko. Skorzystać może każdy, kto potrzebuje wsparcia fachowca.

Dochodzenie do pełnej sprawności często wymaga dodatkowego specjalistycznego wsparcia na styku treningu oraz rehabilitacji – warto wówczas, aby odbywało się pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Taką możliwość oferuje od teraz Well Fitness. Jeśli zakończyłeś już etap pracy z fizjoterapeutą, pomyśl o skorzystaniu z następnego etapu właśnie w klubach tej sieci w całej Polsce.

Jesteśmy dumni, że tak specjalistyczną usługę możemy rozpowszechnić w ponad 50 klubach Well Fitness. Każda osoba, która zakończyła rehabilitację pod opieką fizjoterapeuty i obawia się samodzielnego treningu, może skorzystać ze wsparcia trenera certyfikowanego przez Rehasport. Włączenie osób o specyficznych potrzebach medycznych do naszej społeczności stanowi kolejny krok w budowaniu marki Well Fitness jako miejsca inkluzywnego, dbającego o indywidualne potrzeby swoich klubowiczów – podkreśla Justyna Gościńska, dyrektor Departamentu Sportu i Fitness.

skonczyles-terapie-pod-okiem-fizjoterapeuty?-warto-pomyslec-o-kolejnym-etapie!">Skończyłeś terapię pod okiem fizjoterapeuty? Warto pomyśleć o kolejnym etapie!

Trenerzy certyfikowani przez Rehasport czekają w każdym klubie Well Fitness również na osoby, którym doskwierają dolegliwości związane z siedzącym trybem życia. Brak ergonomicznego miejsca pracy podczas Home Office jest tego główną przyczyną.

To również oferta dla osób, które z różnych powodów boją się trenować samodzielnie, np. gdy w zaawansowanym wieku dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością czy zmagających się z otyłością, gdy ciało potrzebuje początkowo wsparcia w zakresie ćwiczeń, ale taż i akcesoriów treningowych. Wreszcie to oferta dla kobiet, które wracają do sprawności po okresie ciąży.


Proces powrotu do pełnej sprawności nie kończy się na rehabilitacji. Osoba po kontuzji powinna już na stałe wpisać aktywność fizyczną do swojego kalendarza. Zidentyfikowana przez nas potrzeba kontynuowania założeń rehabilitacji już po skończonej terapii pod okiem eksperta, stała się przyczynkiem do opracowania tej unikalnej usługi – tłumaczy Witold Dudziński, prezes zarządu Rehasport.