arrow to top arrow to top
Rehasport / Aktualności

Poznaj historię Krzysztofa i pomóż mu wrócić do zdrowia

To była chwila. Chwila, która przyniosła cierpienie i wiele problemów przez kilkanaście kolejnych lat życia. Dzięki Fundacji Rehasport Clinic i pomocy wielu życzliwych ludzi już wkrótce sytuacja zdrowotna pana Krzysztofa Paradowskiego może być zbliżona do tej, jaką mają niemal wszyscy ludzie dookoła niego.

Krzysztof Paradowski w wieku 24 lat miał wypadek samochodowy, w wyniku którego złamał nogę w kości udowej. Plany życiowe w jednej sekundzie całkowicie się zmieniły. Efektem urazu jest krótsza jedna noga i wielki ból w kolanie. Tak wielki, że uniemożliwia on przejście kilkuset metrów. A pan Krzysztof marzy o powrocie do normalnego życia, jakie znał sprzed wypadku. Do spacerów z żoną i 13-letnią córką, do rodzinnych wycieczek rowerowych, na których tak bardzo im zależy. To wielki dramat, gdy ojciec rodziny, nie może spełnić oczekiwań córki i żony. Jest jednak szansa, że już wkrótce wszystko się zmieni. Pana Krzysztofa czeka operacja, która zostanie przeprowadzona nowatorską metodą przez dr. n. med. Jarosława Michała Deszczyńskiego. Polega ona na wydłużeniu kości i wyprostowaniu krzywej nogi. Aby tak się stało, potrzeba jednak pieniędzy. Każdy z nas może pomóc panu Krzysztofowi poprzez wpłatę na ten cel:

Numer konta: 54 2490 0005 0000 4600 4351 1132

Fundacja Rehasport Clinic
ul. Górecka 30
60-201 Poznań

tytułem: Na leczenie – Krzysztof Paradowski

KRS Fundacji: 0000410877

Rehasport Clinic Sp. z o. o. zrzeka się wynagrodzenia za wykonaną operację. Wszystkie zbierane fundusze będą w pełni przeznaczone na implanty konieczne do wykonania operacji.

Data dodania 17.11.2017
Data ostatniej aktualizacji 28.05.2020