Tomasz Kaczor pozostaje Ambasadorem Rehasport!

Wicemistrz świata w kajakarstwie i kandydat do olimpijskiego medalu pozostaje pod opieką fachowców z kliniki Rehasport. Tomasz Kaczor latem powalczy w Tokio o wymarzony medal!
Ambasador Rehasport Tomasz Kaczor oraz Jakub Puchalski, dyrektor ds. sportu w Rehasport

Kanadyjkarz Warty Poznań to dwukrotny olimpijczyk: z Londynu i Rio de Janeiro. Mimo że był stawiany w gronie kandydatów do olimpijskich medali, tak w rywalizacji jedynek, jak i dwójek, to na podium jednak nie stanął. W 2018 roku nie zdobył też medalu w mistrzostwach świata w Portugalii, zajmował tam szóste i siódme miejsce, co spowodowało podjęcie decyzji o zawieszeniu treningów i wyjeździe do Anglii do fizycznej pracy na fermie indyków. Przełom nastąpił po trzech miesiącach, gdy za namową swojego byłego trenera Marka Plocha, który przejął reprezentację Chin, poleciał do Azji

Tam wznowił treningi, a już latem odnalazł się w światowej czołówce, odnosząc największe sukcesy w życiu. Najpierw w rywalizacji C-1 na 1000 metrów wygrał Igrzyska Europejskie w Mińsku, a następnie został wicemistrzem świata w Segedynie na Węgrzech. Tomasz Kaczor jest w tej sytuacji naturalnym kandydatem do wywalczenia olimpijskiego medalu w Tokio, a my wierzymy - i tego życzymy - że będzie to medal złoty!

Jako Ambasador Rehasport reprezentant Polski Tomasz Kaczor może liczyć na fachową pomoc specjalistów z kliniki podczas przygotowań do olimpijskich zmagań!

Data dodania 21.01.2021
Data ostatniej aktualizacji 21.01.2021