Aktualności

Po zdrowie do ERGO ARENY

„Po zdrowie do ERGO ARENY” to nowa kampania prospołeczna dla mieszkańców Pomorza. Po „Zdrowych Sobotach” w kalendarzu hali pojawiły się „Aktywne Niedziele” – bezpłatne treningi z trójmiejskimi sportowcami, warsztaty psychologiczne i wykłady o zdrowiu. Najbliższe spotkanie w ramach cyklu już 25 lutego w hali na granicy Gdańska i Sopotu w godzinach 11:00-16:00. Wstęp wolny!

Tematem przewodnik jest bieganie i z tej okazji pracownicy Rehasport Clinic w Gdańsku zapraszają w godzinach 12:15 – 13:30 na wykład „Jak biegać efektywnie?”, który poprowadzi mgr Mariusz Goliński. Prezentacja ta zostanie poprzedzona omówieniem przez fizjoterapeutkę mgr Martę Rzewuską najczęściej spotykanych u biegaczy kontuzji.

Ponadto w godzinach 11:00 – 16:00 każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z porad ekspertów Rehasport Clinic. W programie m.in.: porady fizjoterapeutyczne – bezpłatna konsultacja rehabilitanta z zakresu urazów i kontuzji sportowych, badanie postawy ciała – ocena postawy ciała u dzieci 6-14-letnich oraz porady dietetyczne – pomiar masy ciała, analiza składu ciała, konsultacja dietetyczna.