Aktualności

Biegaczu, zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Zespół fizjoterapeutów oraz dietetyk z Rehasport Clinic będą do Państwa dyspozycji w sobotę 11 października w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bezpłatne konsultacje to idealny moment, aby zapytać profesjonalistów o choćby najbardziej błahą rzecz i dalej cieszyć się bieganiem.

Achilles001

W niedzielę 12 października po ulicach Poznania przebiegnie kilka tysięcy maratończyków. Dzień wcześniej, w pawilonie nr 3 MTP, w ramach targów Poznań Sport Fair, wszyscy chętni mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji medycznych i dietetycznych. W poprzednich latach specjaliści z Rehasport Clinic oceniali stan ścięgna Achillesa, ale także i tzw. kolana biegacza.

W tym roku fizjoterapeuci z Rehasport Clinic będą bezpłatnie badać, udzielać porad dotyczących leczenia najczęstszych kontuzji, opowiadać o sposobach zapobiegania urazom, właściwej rozgrzewce czy doborze obuwia oraz wkładek, itp.

Na pytania z zakresu suplementacji, odżywiania w czasie rekonwalescencji, nawadniania podczas czy w trakcie wysiłku odpowie z kolei dietetyk. Każdy chętny będzie mógł też zbadać skład ciała wagą Tanita, która pozwala m.in. ocenić masę mięśniową, wyznaczyć właściwe BMI czy sprawdzić stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych.

Specjalistów z Rehasport Clinic będzie można znaleźć w pawilonie nr 3 MTP w sobotę w godz. 9-19.