Contact

Make an appointment

Please fill in the form and we will call back.

Arrange a visit. Fill in the form - we'll call you back.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rehasport Sp. z o.o. ul. Górecka 30, 60-201 Poznań w celu marketingu produktów i usług własnych w tym poprzez profilowanie/ przesyłanie materiałów marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rehasport Clinic Sp. z o. o, ul. Górecka 30, 60-201 Poznań oraz podmiotów Medicover Polska, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie połączenia głosowego (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rehasport Clinic Sp. z o. o, ul. Górecka 30, 60-201 Poznań oraz podmiotów Medicover Polska, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push).
* pola wymagane
Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych

 - Administrator danych: Rehasport Clinic Sp. z o.o., ul. Górecka 30, 60-201 Poznań
 - Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska* [w tym profilowanie]
 - Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
 - Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
 - Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Rehasport Clinic Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna

Thank you for contacting us!

Sending a message failed, try again later.

Rehasport Clinic Locations

Where we are