Lekarze

dr n. med. Jarosław Michał Deszczyński

Ortopedia
(Warszawa)

Jaroslaw Deszczynski

Zawsze postrzegałem swoją rolę jako chirurga i lekarza, aby w każdej chwili być najlepszym w tym co robię dla każdego mojego Pacjenta. Jest to ogromny przywilej i zarazem wielka odpowiedzialność, kiedy dana osoba, powierza mi swoje zdrowie.

Moja praktyka w wyniku nieustannej pogoni za wiedzą i korzystania z doświadczeń moich mentorów, rozwinęła się w ekscytujące połączenie leczenia deformacji narządu ruchu, wydłużania kończyn, leczenia uszkodzeń chrząstki stawowej i endoprotezoplastyki stawów.  

W wyniku wielu podróży po ośrodkach światowych, zdobyłem szerokie doświadczenie, ucząc się i współpracując z najlepszymi w danych dziedzinach ortopedii zarówno dziecięcej jak i dorosłych w tym głównie w wadach wrodzonych i nabytych narządu ruchu, zmianach pourazowych oraz procesach degeneracyjnych stawów.

Kieruję się kompleksowym podejściem do złożonych problemów, a także szukam prostych rozwiązań dla mniej skomplikowanych schorzeń. W mojej praktyce największy nacisk kładę na ścisłą współpracę i zapewnienie pełnego komfortu moim Pacjentom.

Umów wizytę

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.
Umów się na wizytę