Lekarze

dr n. med. Tomasz Owczarski

Ortopedia
(Poznań)

Tomasz OwczarskiAbsolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych i chorób zwyrodnienia stawów.

Tomasz Owczarski wykonuje operacje artroskopii stawów skokowych i kolanowych, rekonstrukcje więzadeł stawów skokowych i kolanowych, endoprotezoplastykę stawów kolanowych, endoprotezy całkowite stawów kolanowych, endoprotezy jednoprzedziałowe stawów kolanowych, endoprotezy stawu rzepkowo-udowego, endoprotezoplastykę stawów biodrowych, protezy cementowe i bezcementowe, kapoplastykę stawów biodrowych oraz endoprotezy stawów skokowych.

W latach 1999-2009 był lekarzem kadry narodowej hokeja na trawie, współpracował z Polskim Komitetem Olimpijskim od 2000 do 2004 roku, a od 2002 roku jest głównym doradcą Europejskiej Federacji Hokeja na Trawie (EHF). Uczestniczył w wielu imprezach sportowych najwyższej rangi w tym Igrzyskach Olimpijskich mistrzostwach świata oraz Europu. Był głównym lekarzem turniejów w Barcelonie, Lipski i Poznaniu.

Umów wizytę

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.
Umów się na wizytę