Placówki


Szpital

Szpital Rehasport Clinic otwarty został w połowie 2013 roku. Wyposażony został w najnowocześniejszy sprzęt. Dwie naszpikowane technologią sale operacyjne pozwalają naszym lekarzom operować w zgodzie z najwyższymi światowymi standardami. Osiem niezwykle ergonomicznych pokoi gwarantuje Pacjentom pełen komfort przed, jak i po zabiegu. Zawsze uśmiechnięty personel przez cały czas czuwa nad tym, abyście czuli się Państwo bezpiecznie. W szpitalu Rehasport Clinic możemy wykonać do trzech tysięcy operacji rocznie.

WIĘCEJPoznań

Pod koniec 2008 roku Klinika Rehasport przeniosła się do nowej siedziby scalającej usługi, które wcześniej zlokalizowane były w trzech odrębnych miejscach. Na drugim oraz trzecim piętrze biurowca Galerii Handlowej Panorama na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych zlokalizowane są m.in. gabinety lekarskie, pracownie diagnostyczne USG, RTG, MRI oraz sale rehabilitacyjne. Nowoczesny sprzęt oraz kilkudziesięciu uznanych specjalistów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie.

WIĘCEJWarszawa

W Szpitalu Medicover na warszawskim Wilanowie na blisko 800 metrach kwadratowych oddajemy do Państwa dyspozycji osiem przestronnych gabinetów, w których przyjmują nasi najlepsi lekarze oraz dwie sale rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb pacjentów. Ponadto zespół ortopedów wykonuje zabiegi w doskonale wyposażonych salach operacyjnych. Nie zabrakło też zaawansowanych urządzeń diagnostycznych, takich jak rezonans magnetyczny, USG czy RTG. Klinika została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu nasi specjaliści mogą otoczyć Pacjentów pełną opieką od konsultacji lekarskiej przez zabieg operacyjny po rehabilitację i powrót do maksymalnej sprawności.

WIĘCEJGdańsk

Trójmiejski oddział Rehasport Clinic swoją siedzibę ma w Ergo Arenie, mieszczącej się na pograniczu Gdańska i Sopotu. W tym prestiżowym miejscu do dyspozycji pacjentów jest aż 800 metrów kwadratowych powierzchni, na którą składają się dwie świetnie wyposażone sale rehabilitacyjne i siedem gabinetów oraz najnowocześniejsze urządzenia, w tym do wykonywanie badań USG i RTG. W Klinice pracuje kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalności (ortopedia, chirurgia, kardiologia, otolaryngologia, gastroenterologia, psychologia i neurologopedia, a także diagnostyka obrazowa); kilkunastu fizjoterapeutów oraz trenerzy przygotowania motorycznego.

WIĘCEJKonin

Koniński odział Rehasport Clinic ma swoją siedzibę przy ul. Szpitalnej 43. Na parterze znajdują się liczne gabinety lekarskie, sala rehabilitacyjna, pracownia RTG oraz sklep ortopedyczny. Świadczymy usługi w zakresie ortopedii, preluksacji, medycyny sportowej oraz fizjoterapii.

WIĘCEJ