Lek. marta krzyszczuk
MARTA KRZYSZCZUK

Lek. Marta krzyszczuk

Specjalizacje

Ortopeda

Stopa i staw skokowy, Kolano, Biodro
O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii odbyła w Klinice Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi w Poznaniu, gdzie zdobyła doświadczenie zawodowe. Brała udział w pracach i projektach naukowych oraz licznych kursach doskonalących.

W latach 2011/12 pełniła funkcję lekarza Kadry Narodowej Polskiego Związku Szermierczego.

Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr), Polskiego Towarzystwa Artroskopowego (PTA), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS), Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (EFAS).

Doktor Marta Krzyszczuk specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizuje się w artroskopii stawu kolanowego, artroskopii stawu skokowo-goleniowego, a także zabiegach korekcyjnych stopy i stawu skokowo-goleniowego oraz zabiegach na tkankach miękkich kończyny dolnej. Jej zawodowe zainteresowania związane są z operacyjnym i nieoperacyjnym leczeniem zespołów przeciążeniowych oraz urazów w sporcie wyczynowym i rekreacyjnym, chirurgią stopy i stawu skokowo-goleniowego, chirurgią stawu kolanowego, a także schorzeniami stawu biodrowego.

Języki
angielski
Doświadczenie
Lekarz Kadry Narodowej Polskiego Związku Szermierczego
Lekarz reprezentantami Polski podczas zawodów Pucharu Świata. m.in. w Chinach i Australii, a także podczas mistrzostw świata w Catanii we Włoszech.
Wykształcenie
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Kursy i Certyfikaty

Uczestniczka licznych konferencjach dotyczących zagadnień ortopedycznych w Polsce i Austrii.

Więcej informacji