Ortopedia i rehabilitacja Rehasport Clinic

Ortopedia i rehabilitacja Rehasport Clinic

Zespół wybitnych specjalistów czeka na Ciebie

Bardzo dobry ortopeda oraz doświadczony fizjoterapeuta gwarantują bezpieczne i efektywne leczenie urazów narządu ruchu. Od ponad 10 lat diagnozujemy i przywracamy sprawność Pacjentom z problemami ortopedycznymi. Jesteśmy jednym z wiodących ośrodków specjalizujący się w ortopedii i rehabilitacji w Warszawie. Nasze centrum medyczne jako pierwsze w Polsce otrzymało akredytację FIFA Medical Centre of Excellence. Pacjentami kliniki są najlepsi polscy sportowcy, mistrzowie świata i Europy oraz tysiące osób niezwiązanych ze sportem.

Nasza poradnia ortopedyczna jest jedną z najchętniej odwiedzanych placówek ortopedycznych w Polsce, a każdy ortopeda pracujący w Rehasport Clinic ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, jaką jest ortopedia, brał udział w wielu kursach i stażach z zakresu ortopedii i cechuje się profesjonalnym podejściem do pacjenta, które jest niezwykle ważne w pracy lekarza.

5 powodów żeby zaufać Rehasport Clinic

  1. Pierwszy ośrodek w Polsce z akredytacją FIFA Medical Centre of Excllence
  2. Ponad 15 lat doświadczenia w diagnozowaniu i leczeniu problemów ortopedycznych
  3. Bliska współpraca na linii pacjent – ortopeda – fizjoterapeuta
  4. Pełna opieka od momentu urazu aż do powrotu do zdrowia
  5. Nowoczesne metody rehabilitacji oraz zaawansowane urządzenia

Nasze kompetencje

Konsultacje ortopedyczneKonsultacje ortopedyczne

Do Twojej dyspozycji jest zespół doświadczonych lekarzy ortopedów, którzy w trakcie wizyty przeprowadzą szczegółowy wywiad, wykonają niezbędne testy kliniczne oraz zlecą ewentualne badania obrazowe. Posiadając wszystkie informacje Twój lekarz postawi diagnozę oraz przedstawia plan leczenia, który szybko i bezpiecznie pozwoli wrócić Ci do zdrowia.

 

Diagnostyka obrazowaDiagnostyka obrazowa

Badania takie jak USG, rezonans magnetyczny czy rentgen są często niezbędne do postawienia precyzyjnej diagnozy. Wszystkie je wykonasz w Rehasport Clinic. Nasi radiolodzy specjalizują się między innymi w badaniach stawów, mięśni, ścięgien oraz kręgosłupa.

 

RehabilitacjaRehabilitacja

Tam gdzie to tylko możliwe staramy się stosować leczenie po przez rehabilitację, które w wielu przypadkach pozwala uniknąć operacji. Nasi fizjoterapeuci dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanym urządzeniom oraz technikom o naukowo potwierdzonej skuteczności pomogą Ci pozbyć się bólu i wrócić do zdrowia.

 

OperacjeOperacje

Są jednak kontuzje i urazy, które można wyleczyć jedynie po przez zabieg wówczas skierowany zostaniesz do jednego z naszych nowoczesnych Szpitali. Czekać tam na Ciebie będzie wykwalifikowana i uśmiechnięta kadra, komfortowe sale oraz sale operacyjne wyposażone zaawansowany sprzęt. Wszystko to pozwoli Ci wrócić szybko i bezpiecznie do zdrowia.

Zaufali nam

Jan Ignaczak
Mimo nieco uciążliwych atrakcji jakie towarzyszą operacji rekonstrukcji ACL i temu co przychodzi się po niej, dawno nie czułem się tak komfortowo i tak pewnie. Dziękuje Wam!
Joanna Wojciechowska
Mój zamrożony bark dzięki rehabilitacji w tej klinice uniknął skalpela:) polecam – ludzie tam pracujący są profesjonalistami.
Ewa Misiak
Perfekcja w każdym calu: od rejestracji, poprzez recepcję po działającego cuda Pana doktora Tomasza Piontka i opiekę pooperacyjną, bardzo dziękuję!

Nasze placówki

Poznań
ul. Górecka 30
60-201 Poznańpoznan@rehasport.pl
Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1
80-344 Gdańsktrojmiasto@rehasport.pl
Warszawa 
al. Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawawarszawa@rehasport.pl
Konin 
ul. Szpitalna 43
62-504 Koninkonin@rehasport.pl

Strona główna