Główne placówki

Klinika w Gdańsku

Rehasport Clinic w Gdańsku to miejsce, w którym współpraca specjalistów z wielu dziedzin medycyny oraz pomoc dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów i trenerów pomogła tysiącom pacjentom powrócić do pełni sprawności, aktywności zawodowej i sportowej. Możemy pomóc i Tobie!

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu naszej kadry każdy pacjent zostaje otoczony opieką na najwyższym poziomie. Mowa tu o konsultacjach lekarskich, badaniach diagnostycznych, poradnictwie żywieniowym i psychologicznym, jak też długoterminowej rehabilitacji czy zabiegach operacyjnych. Nasza poradnia ortopedyczna wyposażona została w najnowocześniejszy sprzęt i przyjazne pacjentom gabinety ortopedyczne.

W gdańskim Rehasport Clinic pacjenci mogą:

  • skorzystać z pomocy m.in. internistycznej, ortopedycznej, chirurgicznej, neurologicznej;
  • wykonać RTG, USG, jak i podstawowe badania laboratoryjne;
  • poddać się rehabilitacji, podczas której zostaną wykorzystane narzędzia pomiarowe określające jej skuteczność i efektywność;
  • zdecydować się na leczenie operacyjne.

Jakie cechy ma dobry ortopeda?

Dobry ortopeda cechuje się przede wszystkim profesjonalizmem – zarówno podczas wykonywania badań, jak i w kontaktach z pacjentami. Potrafi postawić precyzyjna diagnozę i zaproponować właściwe leczenie oraz udzielić jasnych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania pacjenta. Nasza klinika ortopedii i rehabilitacji jest miejscem, w którym pracują najlepsi specjaliści w kraju, absolwenci uniwersytetów medycznych polskich i zagranicznych.

Wybierając Rehasport Clinic w mieście Gdańsk, zyskujesz pewność, że Twoje zdrowie, sprawność i dobre samopoczucie są w najlepszych rękach.

ortopeda warszawa umów wizytę

Rehasport Clinic
Ergo Arena wejście C3

Plac Dwóch Miast 1,
80-344 Gdańsk

Oceń placówkę

tel. +48 / 616 281 181
tel. kom: +48 / 601 870 760
e-mail: trojmiasto@rehasport.pl

Godziny otwarcia:
pn. – pt. 8.00 – 18.00