Aktualności

Klinika ortopedii i rehabilitacji w Koninie

Wyspecjalizowana klinika Rehasport w Koninie oferuje kompleksową, profesjonalną opiekę medyczną nie tylko dla osób zawodowo uprawiających sport. Każdego pacjenta otaczamy największą troską. Zapewniamy profesjonalną diagnostykę, leczenie zachowawcze, a w razie konieczności także operacyjne oraz indywidualnie dobraną fizjoterapię. Naszymi pacjentami są zarówno profesjonalni sportowcy, jak i osoby zupełnie niezwiązane ze sportem. Nasza poradnia ortopedyczna otwarta jest dla wszystkich osób, którym potrzebna jest konsultacja ortopedyczna lub rehabilitacja. Na naszych pacjentów czeka ortopeda i grupa specjalistów, która zadba o Twoje zdrowie i sprawność fizyczną.

Kompleksowa rehabilitacja

Klinika w Koninie wyposażona jest w innowacyjny sprzęt diagnostyczny i medyczny, umożliwiając wdrażanie najnowocześniejszych metod leczenia. Przyjmują tutaj lekarze specjaliści ortopedii, medyny sportowej, a także kadra fizjoterapeutów. W trosce o dobro pacjenta pozostaje on jednocześnie pod opieką większego grona lekarzy różnych specjalizacji, którzy wymieniają między sobą informacje w celu ustalenia najbardziej efektywnych metod leczenia oraz rehabilitacji. Taka metoda prowadzenia leczenia przynosi szybsze efekty niż konsultacje u jednego specjalisty.

Czym cechuje się dobry ortopeda?

Dobry ortopeda to gwarancja szybkiego powrotu do zdrowia i odzyskania utraconej sprawności fizycznej. Do najważniejszych cech profesjonalnego ortopedy należą: profesjonalizm, dobry kontakt z pacjentem i dbanie o jego bezpieczeństwo. Wśród naszych ortopedów znajdują się również ortopedzi dziecięcy, dlatego z naszych usług korzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci.

Zapraszamy do skorzystania z usług kliniki Rehasport w Koninie. Oddaj swoje zdrowie w dobre ręce!

Ortopeda Konin umów się na wizytę

Rehasport Clinic
ul. Szpitalna 43,
62-504 Konin
Oceń placówkę

tel. +48 / 63 244 44 30
tel./fax: +48 / 63 244 21 42
e-mail: konin@rehasport.pl

Rehabilitacja: +48 / 601 433 378