Aktualności

Klinika w Poznaniu

Wielospecjalistyczna klinika Rehasport w Poznaniu działa, by pomagać nie tylko sportowcom. Skupia najlepszych lekarzy różnych specjalizacji, m.in. ortopedii, chirurgii, medycyny sportu, neurochirurgii, chorób wewnętrznych, urologów oraz wielu innych. Wszyscy specjaliści pozostają ze sobą w stałym kontakcie, aby zapewnić każdemu pacjentowi kompleksową opiekę medyczną. Dobry ortopeda nadzoruje leczenie, udzielając pacjentowi szczegółowych wyjaśnień w sprawie postępowania medycznego i przeprowadzając regularne kontrole stanu zdrowia pacjenta i postępów w leczeniu.

Przychodnia ortopedyczna – wyposażenie

W klinice w Poznaniu do dyspozycji lekarzy i fizjoterapeutów pozostaje nowoczesny, wyspecjalizowany sprzęt diagnostyczny oraz świetnie wyposażone sale operacyjne i rehabilitacyjne. Dzięki bogatemu wyposażeniu jesteśmy w stanie stosować najbardziej skuteczne metody znane współczesnej medycynie oraz fizjoterapii. Nasza przychodnia ortopedyczna cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów z całej Polski. Jeśli więc potrzebujesz rehabilitacji lub wizyty u ortopedy, zaufaj specjalistom z Rehasport Clinic.

Specjalistyczna poradnia ortopedyczna w Poznaniu

Kliniki Rehasport znajdują się w całej Polsce, w tym również w Poznaniu. Dzięki temu pacjenci z Wielkopolski i okolicznych województw mogą korzystać z naszych usług bez konieczności pokonywania wielu kilometrów. Nasz poznańska poradnia ortopedyczna zatrudnia wielu uznanych lekarzy, takich jak m.in. ortopeda czy chirurg oraz fizjoterapeutów, którzy pomogą Wam przywrócić pełną sprawność fizyczną.

Wychodzimy z założenia, że nasi pacjenci zasługują na komfortowe warunki leczenia, a także rehabilitacji, dlatego staramy się stale udoskonalać w tym zakresie. Wciąż się rozwijamy i rozbudowujemy naszą klinikę dla Was. Zapraszamy do Rehasport Clinic w Poznaniu.

Ortopeda Poznań umów się na wizytę

Rehasport Clinic
Centrum Handlowe Panorama
ul. Górecka 30,
60-201 Poznań

Oceń placówkę

tel. +48 / 616 281 181,
tel. sklep:  +48 / 61 628 11 50,
fax: +48 / 61 833 89 90
e-mail: poznan@rehasport.pl

Godziny otwarcia:
pn. – pt. 8.00 – 18.00
MRI:
pn. – pt. 8.00 – 18.00
Sklep:
pn. – pt. 9.00 – 20.00
sb. 9.00 – 15.00
RTG, Punkt pobrań krwi
pn. – pt. 9.30 – 18.00