Główne placówki

Klinika ortopedyczna Warszawa

Wielospecjalistyczna klinika Rehasport w Warszawie kieruje swoje usługi medyczne zarówno do osób aktywnych fizycznie (np. sportowców), jak i pacjentów, którzy wymagają pomocy ortopedycznej lub rehabilitacyjnej po wypadku, czy kontuzji. Nasza klinika ortopedyczna zatrudnia wielu lekarzy różnych specjalizacji, wśród których znajduje się m.in. ortopeda, fizjoterapeuta, trener, dietetyk, chirurg i psycholog. Nad leczeniem czuwa dobry ortopeda, który konsultuje terapię z innymi specjalistami, dzięki czemu zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę ortopedyczna i rehabilitacyjną w jednym miejscu!

Klinika ortopedyczna – wyposażenie

W Szpitalu Medicover na Wilanowie na blisko 800 metrach kwadratowych mają Państwo do dyspozycji osiem gabinetów, w których przyjmują nasi najlepsi lekarze oraz dwie sale rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb pacjentów. Ponadto zespół ortopedów wykonuje zabiegi w doskonale wyposażonych salach operacyjnych. Nie zabrakło też zaawansowanych urządzeń diagnostycznych, takich jak rezonans magnetyczny, USG czy RTG. Klinika ortopedii została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu nasi specjaliści mogą otoczyć Pacjentów pełną opieką od konsultacji lekarskiej przez zabieg operacyjny po rehabilitację i powrót do maksymalnej sprawności.

Specjalistyczna klinika ortopedii

Jeśli szukasz doświadczonego ortopedy i fizjoterapeuty w mieście Warszawa skontaktuj się z nami. Od ponad 10 lat diagnozujemy i lepczymy Pacjentów z problemami ortopedycznymi. Niezależnie od tego, jak zaawansowany jest Twój problem, gwarantujemy pełną pomoc medyczną i kompleksowe leczenie w jednym miejscu przez zespół specjalistów.

klinika ortopedyczna umów wizytę

Rehasport Clinic

Szpital Medicover
al. Rzeczypospolitej 5,
02-972 Warszawa

tel.+48 / 616 281 181

e-mail: warszawa@rehasport.pl

Godziny otwarcia:
pn. – pt. 8.00 – 20.00
sb. 9.00 – 15.00

 

Umów się na wizytę. Skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Dziękujemy za kontakt!

Wysłanie wiadomości nie powiodło się, spróbuj ponownie później.