Aktualności

Klinika ortopedyczna Warszawa

Wielospecjalistyczna klinika Rehasport w Warszawie kieruje swoje usługi medyczne zarówno do osób aktywnych fizycznie (np. sportowców), jak i pacjentów, którzy wymagają pomocy ortopedycznej lub rehabilitacyjnej po wypadku, czy kontuzji. Nasza klinika ortopedyczna zatrudnia wielu lekarzy różnych specjalizacji, wśród których znajduje się m.in. ortopeda, fizjoterapeuta, trener, dietetyk, chirurg i psycholog. Nad leczeniem czuwa dobry ortopeda, który konsultuje terapię z innymi specjalistami, dzięki czemu zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę ortopedyczna i rehabilitacyjną w jednym miejscu!

Klinika ortopedyczna – wyposażenie

W Szpitalu Medicover na Wilanowie na blisko 800 metrach kwadratowych mają Państwo do dyspozycji osiem gabinetów, w których przyjmują nasi najlepsi lekarze oraz dwie sale rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb pacjentów. Ponadto zespół chirurgów ortopedów wykonuje zabiegi w doskonale wyposażonych salach operacyjnych. Nie zabrakło też zaawansowanych urządzeń diagnostycznych, takich jak rezonans magnetyczny, USG czy RTG. Klinika ortopedii została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu nasi specjaliści mogą otoczyć Pacjentów pełną opieką od konsultacji lekarskiej przez zabieg operacyjny po rehabilitację i powrót do maksymalnej sprawności.

Specjalistyczna klinika ortopedii

Jeśli szukasz doświadczonego ortopedy i fizjoterapeuty w mieście Warszawa skontaktuj się z nami. Od ponad 10 lat diagnozujemy i leczymy Pacjentów z problemami ortopedycznymi. Niezależnie od tego, jak zaawansowany jest Twój problem, gwarantujemy pełną pomoc medyczną i kompleksowe leczenie w jednym miejscu przez zespół specjalistów.

Rehasport Clinic
Szpital Medicover
al. Rzeczypospolitej 5,
02-972 Warszawa

tel.+48 / 616 281 181

e-mail: warszawa@rehasport.pl

Godziny otwarcia:
pn. – pt. 8.00 – 20.00
sb. 9.00 – 15.00

 

 

Ortopeda Warszawa

Bardzo dobry ortopeda Warszawa oraz doświadczony fizjoterapeuta gwarantują bezpieczne i efektywne leczenie urazów narządu ruchu. Od ponad 15 lat diagnozujemy i przywracamy sprawność Pacjentom z problemami ortopedycznymi. Jesteśmy jednym z wiodących ośrodków specjalizujący się w ortopedii i rehabilitacji w Warszawie. Nasze centrum medyczne jako pierwsze i jedyne w Polsce otrzymało akredytację FIFA Medical Centre of Excellence. Pacjentami kliniki są najlepsi polscy sportowcy, mistrzowie świata i Europy oraz tysiące osób niezwiązanych ze sportem.

Nasza poradnia ortopedyczna jest jedną z najchętniej odwiedzanych placówek ortopedycznych w Polsce, a każdy ortopeda pracujący w Rehasport Clinic ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, jaką jest ortopedia, brał udział w wielu kursach i stażach z zakresu ortopedii i cechuje się profesjonalnym podejściem do pacjenta, które jest niezwykle ważne w pracy lekarza.

Specjalistyczna klinika ortopedyczna w Warszawie

Zespół Rehasport Clinic w Warszawie składa się z lekarzy ortopedów (także ortopeda dziecięcy), fizjoterapeutów, biomechaników oraz specjalistów wielu innych dziedzin medycyny. Placówka została wyposażona w nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z wiedza i doświadczeniem naszych specjalistów daje najlepsze rezultaty leczenia. Pacjentom zapewniamy pełną opiekę od momentu urazu przez diagnostykę obrazową i konsultacje ortopedyczne po zabieg, skuteczną rehabilitację i powrót do zdrowia.

Przychodnia ortopedyczna Rehasport Clinic w mieście Warszawa mieści się na al. Rzeczypospolitej 5, gdzie znajdują się nasze nowoczesne sale rehabilitacyjne, komfortowe gabinety specjalistyczne oraz szpital w których mogą Państwo rozpocząć kompleksowe leczenie problemów natury ortopedycznej. Żeby skorzystać z konsultacji lekarskich wystarczy zadzwonić pod podany niżej numer lub wypełnić formularz kontaktowy. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

ortopeda warszawa umów wizytę

Co nas wyróżnia:

 1. Pierwszy i jedyny ośrodek w Polsce z akredytacją FIFA Medical Centre of Excllence
 2. Ponad 10 lat doświadczenia w diagnozowaniu i leczeniu problemów ortopedycznych.
 3. Zespół składający się z lekarzy, fizjoterapeutów, biomechaników oraz specjalistów wielu innych dziedzin medycyny.
 4. Nowoczesne urządzenia, które pozwalają na bezpieczny i szybki powrót do zdrowia.
 5. Zaufały nam setki sportowców oraz tysiące osób nie związanych ze sportem.

Konsultacje ortopedyczne

Naszym nadrzędnym celem jest pomoc drugiemu człowiekowi, a jego osiągnięcie za każdym razem daje nam ogromną satysfakcję. W Rehasport Clinic wyróżniamy trzy jednostki specjalizujące się w leczeniu schorzeń ortopedycznych konkretnych części ciała. Pacjenci mogą skorzystać z konsultacji w zakresie:

 • chirurgii ręki, która zajmuje się leczeniem dolegliwości m. in. barku, łokcia, nadgarstka czy dłoni,
 • urazów kręgosłupa w przypadku m. in. wystąpienia bólów pleców czy wad postawy u dzieci,
 • urazów nogi czyli dolegliwości m. in biodra, kolana, stawu skokowego i stopy.

Rehasport Clinic przyjmuje także najmłodszych Pacjentów w ramach poradni ortopedii dziecięcej.

Układ ruchu narażony jest na wiele urazów. Poniżej znajdują się wybrane schorzenia oraz terapie, które z powodzeniem zastosuje nasi lekarze w mieście Warszawa.

 • terapia czynnikami wzrostu
 • artroskopia barku
 • rekonstrukcja obrąbka barku
 • niestabilność stawu ramiennego
 • uszkodzenie pierścienia rotatorów
 • zespół cieśni nadgarstka
 • torbiel okołoobrąbkowa stawu ramiennego
 • łokieć tenisisty
 • łokieć golfisty
 • zespół rowka nerwu łokciowego
 • artroskopia biodra
 • endoproteza stawu biodrowego
 • biodro trzaskające
 • skolioza idiopatyczna
 • bóle kręgosłupa
 • leczenie choroby De Quevarina
 • leczenie choroby Dupuytrena
 • skręcenie nadgarstka
 • zespół kanału nadgarstka
 • złamanie kości łódeczkowatej

Diagnostyka obrazowa

Często do postawienia prawidłowej diagnozy niezbędne jest wykonanie badań obrazowych takich jak rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, RTG czy USG narządu ruchu. Wszystkie wykonasz w Szpitalu Medicover, a ich koordynacją zajmie się Rehasport Clinic. Nowoczesne urządzenia oraz uznani specjaliści to z całą pewnością nasza mocna strona. Nasi radiolodzy wykonują między innymi takie badania jak:

 • USG ortopedyczne (stawy, mięśnie, ścięgna oraz inne struktury ciała)
 • Rezonans magnetyczny stawów oraz kręgosłupa
 • Cyfrowe RTG

Chirurg Ortopeda Warszawa – Zabiegi i operacje

Zabiegi i operacje ortopedyczne wykonywane są przez lekarzy Rehasport Clinic w Szpitalu Medicover.
Klinika ortopedyczna realizuje setki różnego rodzaju procedur począwszy od zabiegów niewymagających hospitalizacji, takich jak terapia komórkami macierzystymi czy czynnikami wzrostu, po wysoko specjalistyczne operacje takie jak rekonstrukcje wielowięzadłowe czy endoprotezy stawów. NAsi chirurdzy ortopedzi stosują mało inwazyjne techniki operacyjne, które zapewniają możliwie szybki i bezpieczny powrót do zdrowia. W trakcie zabiegów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych ortopedów daje najlepsze rezultaty leczenia.

Rehabilitacja

W Rehasport Clinic przykładamy szczególną uwagę do procesu rehabilitacji. Pracując z Pacjentami wykorzystujemy nowoczesne metody o naukowo potwierdzonej skuteczności. Gwarantują one możliwie szybki i bezpieczny powrót do zdrowia. Nie zapominamy przy tym o obiektywizacji procesu rehabilitacji. Dzięki Biomechanicznej Ocenie Funkcjonalnej czyli serii zaawansowanych testów jesteśmy w stanie monitorować postępy, a także określić moment powrotu do wykonywania czynności dnia codziennego i uprawiania sportu z pełnym obciążeniem.

Dla pacjentów przygotowaliśmy też kanał na YouTube, w którym będziemy publikować filmy dotyczące urazów oraz sposobów ich leczenia.

Ortopeda Warszawa – Światowy poziom. Bliski kontakt. Pełna opieka.
Zapraszamy do naszego centrum medycznego na konsultacje specjalistyczne, rehabilitację oraz profesjonalne porady z zakresu ortopedii, ortopedii dziecięcej oraz medycyny sportowej. Zespół uznanych ortopedów oraz rehabilitantów pozostaje do Państwa dyspozycji naszej warszawskiej klinice ortopedyczno-rehabilitacyjnej.

Zespół – ortopeda Warszawa

Ireneusz Babiak
dr hab. n. med.

Ireneusz Babiak


Ortopedia
Jaroslaw Deszczynski
dr n. med.

Jarosław Michał Deszczyński


Ortopedia
Marta Krzyszczuk
lek.

Marta Krzyszczuk


Ortopedia
Piotr Pędzisz ortopeda
dr n. med.

Piotr Pędzisz


Ortopedia
Tomasz Piontek
dr hab. n. med.

Tomasz Piontek


Ortopedia
Joanna Wałecka
dr n. med.

Joanna Wałecka


Ortopedia

Rehasport Clinic | Szpital Medicover 
al. Rzeczypospolitej 5,
02-972 Warszawa

tel.: +48 616 281 181
warszawa@rehasport.pl
pn. – pt. 8.00 – 20.00

Oceń placówkę