Główne placówki

Szpital Poznań

W połowie 2013 roku został otwarty specjalistyczny szpital ortopedyczny Rehasport Clinic w mieście Poznań.

Szpital ortopedyczny – wyposażenie

Szpital Rehasport Clinic wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt. Nasze sale operacyjne wypełnione są po brzegi nowoczesną technologią ułatwiającą pracę lekarzom i zapewniającą bezpieczeństwo pacjentom. W naszym szpitalu znajduje się 8 pokoi dostosowanych do potrzeb pacjentów, którym gwarantujemy komfort zarówno przed, jak i po zabiegu.

Bezpieczny szpital w mieście Poznań

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów przeprowadzamy regularne przeglądy sprzętu i kupujemy nowy. Nasz personel jest zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy pacjentom. Światowe standardy obowiązujące w naszym szpitalu przyczyniają się wzrostu jakości świadczonych przez nas usług oraz zadowolenia Pacjentów. W szpitalu Rehasport Clinic wykonujemy ok. 2 tysiące operacji w ciągu roku.

Rehasport Clinic Szpital

ul. Jasielska 14
60-476 Poznań

Oceń placówkę

tel. +48 / 61 628 10 00
e-mail: szpital@rehasport.pl
Punkt pielęgniarski:
+48 / 61 628 10 06

Godziny otwarcia:

Pn. – pt. 8.00 – 18.00
Sob. sekretariat nieczynny

Umów się na wizytę. Skorzystaj z formularza, oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rehasport Sp. z o.o. ul. Górecka 30, 60-201 Poznań w celu marketingu produktów i usług własnych w tym poprzez profilowanie/ przesyłanie materiałów marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rehasport Clinic Sp. z o. o, ul. Górecka 30, 60-201 Poznań oraz podmiotów Medicover Polska, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie połączenia głosowego (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rehasport Clinic Sp. z o. o, ul. Górecka 30, 60-201 Poznań oraz podmiotów Medicover Polska, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push).
* pola wymagane
Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych

 - Administrator danych: Rehasport Clinic Sp. z o.o., ul. Górecka 30, 60-201 Poznań
 - Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska* [w tym profilowanie]
 - Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
 - Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
 - Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Rehasport Clinic Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Klauzula informacyjna

Dziękujemy za kontakt!

Wysłanie wiadomości nie powiodło się, spróbuj ponownie później.