Aktualności

Rehasport Clinic nadal z Akademią Piłkarską Reissa!

Rehasport Clinic nadal będzie oficjalnym Partnerem Medycznym Akademii Piłkarskiej Reissa, jednej z największych szkółek piłkarskich w Polsce. Nowa umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Akademia Piłkarska Reissa szkoli kilkanaście tysięcy dzieci, najmłodsi adepci futbolu mają zaledwie cztery lata. Obejmuje już nie tylko Wielkopolskę, ale teren całej zachodniej Polski. Od lat opiekę medyczną nad dziećmi uczącymi się i bawiącymi się piłką w AP Reissa sprawują specjaliści z Rehasport Clinic.

Gdy zaczynaliśmy współpracę z AP Reissa, nie spodziewaliśmy się, że w tak krótkim czasie osiągnie ona tak spektakularny sukces sportowy i organizacyjny. Cieszymy się, że poprzez nasze wsparcie możemy dołożyć do tego cegiełkę, a dzieciom i młodzieży zapewnić profesjonalną opiekę medyczną – mówi menedżer Sportu Wyczynowego w Rehasport Clinic Jakub Puchalski. Akademia Piłkarska Reissa nie tylko zapewnia zabawę z piłką najmłodszym adeptom futbolu, ale znakomicie szkoli też starszych zawodników. Jej drużyny awansowały już do centralnych rozgrywek o mistrzostwo Polski w kategorii U-15 i U-17.

Nowa umowa między Rehasport Clinic a Akademią Piłkarską Reissa będzie obowiązywała przez czas nieokreślony. W jej ramach Rehasport Clinic zapewni opiekę medyczną w zakresie urazów narządu ruchu, a także diagnostykę i rehabilitację tych urazów na warunkach uzgodnionych przez obie strony. Dodatkowo dwukrotnie w ciągu roku 15 zawodników wskazanych przez AP Reissa będzie mogło skorzystać z profesjonalnych badań z zakresu Biomechanicznej Oceny Funkcjonalnej. Klinika zorganizuje też szkolenia dla rodziców piłkarzy AP Reissa z zakresu obejmującego tematy związane z dietą, wadami postawy oraz psychologią. Trenerzy oraz instruktorzy z AP Reissa mogą z kolei liczyć na dwa szkolenia rocznie z zakresu fizjoterapii, psychologii lub dietetyki. Rehasport Clinic będzie też wspomagał imprezy sportowe organizowane przez AP Reissa.

Więcej informacji o jednej z największych szkółek piłkarskich w Polsce – na stronie http://www.akademiareissa.pl/

Na zdjęciu: turniej Reiss Cup dla najmłodszych adeptów futbolu, w trakcie którego opiekę medyczną sprawują fachowcy z Rehasport Clinic.