Dla Mediów

Rehasport Clinic Partnerem Medycznym Legionovii Legionowo

KS Legionovia Legionowo dołącza do sportowej rodziny Rehasport Clinic! Drugoligowi piłkarze z Legionowa mogą liczyć na profesjonalną opiekę medyczną czołowej polskiej Kliniki i wybitnych specjalistów.

Piłkarze Legionovii mogą liczyć ze strony Rehasport Clinic nie tylko na profesjonalną opiekę medyczną już po urazach, ale również na profilaktykę. W ramach świadczeń Klinika dwukrotnie w każdym roku przeprowadzi Biomechaniczną Ocenę Funkcjonalną, która pomaga w wykrywaniu przeciążeń lub urazów. Dodatkowo sportowcy z Legionowa mogą liczyć na opiekę medyczną w zakresie leczenia urazów narządu ruchu, a także diagnostyki i rehabilitacji. – Cieszymy się, że nareszcie będziemy mieli stały dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Mam też jednak nadzieję, że poważne kontuzje będą omijać naszych sportowców – mówi prezes Legionovii Legionowo Dariusz Ziąbski. – Odkąd Rehasport Clinic rozpoczęła swoją działalność, sportowcy, tak zawodowcy, jak i amatorzy, stanowią bardzo ważną grupę pacjentów. Chcemy się rozwijać, otaczać naszą opieką kolejne kluby z całej Polski. To dla nas bardzo ważne, że w tym gronie jest już teraz Legionovia – przyznaje prezes Rehasport Clinic dr n. med. Witold Dudziński.

Rehasport Clinic ma status oficjalnego Partnera Medycznego15 KS Legionovia Legionowo. Legionovia występuje w drugiej lidze piłkarskiej. Ma szansę zakończyć sezon 2016/17 w górnej połowie tabeli.