Aktualności

Rehasport Clinic partnerem medycznym Lotosu Trefla Gdańsk

Partnerem medycznym gdańskich siatkarzy została Rehasport Clinic. Trójmiejska klinika objęła klub opieką medyczną z zakresu badań, urazów narządu ruchu oraz dietetyki i suplementacji. Na pomoc mogą liczyć zawodnicy pierwszej drużyny, a także z grup młodzieżowych.

siatkarze– Jest to jedna z najlepszych klinik w Trójmieście, która zajmuje się zarówno profesjonalnymi sportowcami, jak i indywidualnymi klientami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy i mamy nadzieję, że będzie się ona układała jak najlepiej. W Rehasporcie pracują świetni specjaliści, o czym mieliśmy okazję przekonać się choćby podczas spinningu w pierwszej fazie okresu przygotowawczego – stwierdził Wojciech Sibiga, trener przygotowania fizycznego Lotosu Trefla Gdańsk.

Opieką Rehasport Clinic objęte zostały wszystkie drużyny gdańskiego klubu – od seniorów, przez Młodą Ligę, po zespoły młodzieżowe.
Zdrowie naszych zawodników jest dla nas najważniejsze, dlatego zależało nam na tym, by troszczyła się o nie w pełni profesjonalna klinika. Liczymy, że z usług Rehasport Clinic korzystać będziemy przede wszystkim w zakresie profilaktyki i badań, a wszelkie urazy będą omijać naszych graczy z daleka – powiedział Piotr Należyty, prezes Lotosu Trefla.
Rehasport Clinic powstała w 2004 roku. W ubiegłym roku w Rehasport Clinic wykonano blisko tysiąc operacji, a gabinety lekarzy i fizjoterapeutów każdego miesiąca odwiedza blisko trzy tysiące osób.