Konsultacje

Ortopedia dziecięca

W swojej codziennej pracy ortopeda dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób narządu ruchu. Wśród najczęstszych schorzeń można wymienić wrodzone wady kończyny górnej oraz dolnej w tym m. in. dysplazję stawów biodrowych, a także nabyte wady postawy jak choćby skrzywienie kręgosłupa czy koślawe kolano. Ortopedia dziecięca w Rehasport Clinic dysponuje specjalistami, którzy wyleczą schorzenia dziecięce i zapobiegną ich nawrotom.

Ortopedia dziecięca w całej Polsce

W Rehasport Clinic w Poznaniu ortopedia dziecięca to bardzo dokładna diagnostyka wykonywana z użyciem specjalistycznego sprzętu, poparta ogromną wiedzą i doświadczeniem zespołu medycznego. Poradnia ortopedyczna dla dzieci funkcjonuje w naszych ośrodkach w miastach: Poznań, Konin, Gdańsk i Warszawa. Konsultacje odbywają się prywatnie, co gwarantuje brak długich kolejek i szybką pomoc ortopedyczną.

Jakie znaczenie ma ortopedia dziecięca w życiu dziecka?

Postawienie prawidłowej diagnozy przez ortopedę dziecięcego, a także niezwłoczne wdrożenie odpowiedniej metody leczenia, mają ogromne znaczenie w kontekście tego, czy pacjent powróci do pełni zdrowia, sprawności, nie będzie uskarżał się na dyskomfort i ból – poprawi jakość swojego życia. Ortopeda dziecięcy ma odpowiednie przygotowanie do leczenia dzieci i jest specjalistą od dziecięcych schorzeń. Ortopeda dziecięcy cechuje się przyjaznym podejściem do najmłodszych, dzięki czemu wizyta lekarska i leczenie przebiegnie w komfortowej dla dziecka atmosferze.

Specjalistyczna poradnia ortopedyczna dla dzieci

Zapraszamy do naszej kliniki wszystkich rodziców, którzy chcą mieć pewność, że pierwsze USG bioderek maluszka zostanie przeprowadzone z ogromną dokładnością, a dla małego pacjenta będzie ono w pełni komfortowe. Zachęcamy także do skorzystania z naszego doświadczenia rodziców mających dzieci w wieku szkolnym i nastoletnim, kiedy to zagrożeniem stają się wady postawy. Pomożemy zadbać o zdrowie i sprawność ruchową Waszych pociech, a nasz ortopeda dziecięcy nauczy je prawidłowych nawyków związanych z postawą i zapewni wsparcie profilaktyczne.

Umów wizytę

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.
Umów się na wizytę