Konsultacje

Urologia i seksuologia

Dziedziną medycyny zajmująca się schorzeniami dotyczącymi układu moczowo-płciowego jest urologia. Wczesne zdiagnozowanie choroby i rozpoczęcie leczenia ma ogromne znaczenie dla całkowitego powrotu do zdrowia i utrzymania komfortu życia. Warto wiedzieć, że schorzenia urologiczne dotykają w takim samym stopniu kobiet i mężczyzn.

Wśród schorzeń, z jakimi w swojej pracy spotyka się urolog można wymienić:

  • kamicę układu moczowego,
  • zapalenie prostaty,
  • nietrzymanie moczu.

Seksuologia dotyczy z kolei płciowości człowieka, m.in. potrzeb i zaburzeń seksualnych. Seksuolog w pracy z pacjentem skupia się nad fizycznymi i psychicznymi aspektami problemu. Jego pomoc okazuje się często niezbędna, kiedy dochodzi m.in. do zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku, zaburzeń popędu płciowego lub też kiedy podczas stosunku odczuwany jest ból.

Wizyta u ww. specjalistów to ogromna szansa na rozwiązanie problemów, które odbijają się na jakości życia.

W Rehasport Clinic w i Poznaniu pracują specjaliści, którzy pomagają pacjentom w diagnozowaniu, leczeniu i profilaktyce schorzeń intymnych oraz innych problemów związanych z układem moczowo-płciowym. Ich ogromna wiedza, doświadczenie oraz dostęp do najlepszych narzędzi i metod diagnostycznych to gwarancja najlepszej opieki medycznej.

Umów wizytę

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kliniką w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.
Umów się na wizytę

Zobacz listę poniżej, bądź skorzystaj z wyszukiwarki.