Lekarze Warszawa


Dr Marek Stawniak jest lekarzem medycyny, specjalizującym się w chirurgii oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
W 1992 roku rozpoczął staż podyplomowy w Klinice Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu. W kolejnych latach kontynuował karierę w kilku ośrodkach prywatnych i państwowych, zdobywając nowe kompetencje i umiejętności w zakresie ortopedii i traumatologii narządów ruchu. Ortopeda z Poznania od 2005 roku związany jest z kliniką Rehasport Clinic. W międzyczasie odbył wiele staży w Polsce i za granicą, m.in. w Holandii na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Free University Hospital, w Amsterdamie oraz na Oddziale Chirurgii Plastycznej, Hospital Central de Asturias, w hiszpańskim Oviedo.
Dr Stawniak przynależy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.
Swój wolny czas poświęca na podróże oraz rajdy samochodów terenowych. Pasjonuje się historią.

Termin


Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, pracował w Klinice Ortopedii Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi w Poznaniu oraz w Klinice Ortopedii Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Brał udział w wielu międzynarodowych kursach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych czy Portugalii.
Wojciech Jurasz specjalizuje się w leczeniu urazów związanych z kręgosłupem, m.in. bólów kręgosłupa, szczególnie tych trudnych diagnostycznie, deformacji (skolioza, choroba Scheuermanna), złamań, kręgozmyku, nowotworów, przepukliny krążków, zwyrodnień, stenozy kręgowej czy niestabilności kręgosłupa. Prowadzi operacje z zakresu korekcji deformacji (skolioza, nadmierna kifoza), repozycji kręgozmyku, stabilizacji złamań, wertebroplastyki (także w przypadkach nowotworowych), usuwania przepuklin krążka międzykręgowego, odbarczania kanału kręgowego, ostrzyknięcia stawów międzykręgowych i nerwów rdzeniowych w przypadkach zespołów bólowych, jak i leczenia kręgoszczelin.
Poza szpitalem ortopeda Wojciech Jurasz jest aktywnym kolarzem, duathlonistą oraz triathlonistą – regularnie startującym w zawodach dla amatorów.

Termin


Absolwent Fizjoterapii i Dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Zainteresowania: analiza ruchu, prewencja urazów, fizjologia wysiłku, żywienie w sporcie, sport, kino moralnego niepokoju, soul.

Termin


Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W trakcie specjalizacji z medycyny sportowej. W sezonie 2019/2020 lekarz I drużyny i kierownik zespołu medycznego Al Jazira FC (Abu Dhabi; Zjednoczone Emiraty Arabskie). W sezonie 2018/2019 lekarz I zespołu Legii Warszawa i I drużyny Legia Kosz. Od 2013 roku licencjonowany Lekarz Polskiego Związku Piłki Nożnej Reprezentacji Polski Juniorów.
Filip Latawiec specjalizuje się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu oraz chorób zwyrodnieniowych, w szczególności stawu kolanowego i skokowego oraz obręczy barkowej i stawu łokciowego. Wykonuje zabiegi stosując metody małoinwazyjne m.in. z wykorzystaniem artroskopii, jak również metod klasycznych. Szczególnym zainteresowaniem jest medycyna regeneracyjna. Pod kontrolą USG wykonuje iniekcje z kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego (PRP), a także komórek macierzystych. Przyjmuje pacjentów powyżej 16-go roku życia.
Od początku pracy zawodowej zajmuje się sportowcami i pomaga pacjentom wrócić szybko i bezpiecznie do pełnej sprawności fizycznej. Stara się by każdy pacjent aktywnie brał udział i decydował o całym procesie leczenia.
Filip Latawiec ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Równocześnie ze studiami medycznymi uzyskał tytuł magistra psychologii ze szczególnym zainteresowaniem psychologią w sporcie.
Prywatnie latem zapalony żeglarz, a zimą narciarz. Jego pasją jest motoryzacja - sezonowy motocyklista z doświadczeniem w amatorskim motorsporcie.


Jest fizjoterapeutą z wieloletnim stażem. W jego pracy najważniejsze jest holistyczne podejście do pacjenta oraz dopasowanie procesu leczenia do jego indywidualnych potrzeb.
Specjalizacja: leczenie pourazowe, zachowawcze i pooperacyjne stawów obwodowych kończyn
Zainteresowania: koszykówka, strzelectwo sportowe, sporty walki, psychologia kliniczna.
Mocne strony: otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, zaangażowany w proces leczenia pacjenta,

Termin


Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej, leczeniu pooperacyjnym, zachowawczym, pomaga wrócić do sprawności po urazach. Zawsze podchodzi indywidualnie do pacjenta i jego problemu, szukając skutecznego rozwiązania. Czerpie dużo satysfakcji z pracy z drugim człowiekiem, służąc swoją pomocą i doświadczeniem.
Zainteresowania: taniec towarzyski, disc golf.

Termin


Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Specjalizacja: staw kolanowy, staw barkowy, kręgosłup, pacjenci pooperacyjni, stany przeciążeniowe, regeneracja po treningu, ocena biomechaniczna.
Zainteresowania: biegi długodystansowe, trekking w górach wysokich, kultura włoska.
Współpraca ze sportowcami:
- Warsaw Eagles – drużyna footballu amerykańskiego
- Michał Wypych – piłka ręczna, zawodnik Stal Mielec
- Jerzy Janowicz – tenisista

Termin


Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunków fizjoterapia oraz wychowanie fizyczne. Od dziecka byłam związana ze sportem. Przede wszystkim moje serce na długie lata skradła piłka ręczna, którą trenowałam przez 15 lat. Obecnie nadal staram się brać aktywny udział w rozgrywkach masters.
Specjalizacja: fizjoterapia sportowa, powrót do sportu, profilaktyka, urazy przeciążeniowe, bóle kręgosłupa.
Zainteresowania: sporty drużynowe (szczególnie piłka ręczna), podróże, film.

Termin


Doktor Michał Konik jest specjalistą w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i operacyjnym urazów obręczy barkowej, stawu kolanowego oraz skokowego. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne uwzględniając techniki małoinwazyjne, artroskopowe oraz LaterJet. Co więcej, w praktyce lekarskiej wykorzystuje również iniekcje z wykorzystaniem ultrasonografii.
Michał Konik jest absolwentem 1 Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Uczestniczył w wielu konferencjach, sympozjach i spotkaniach naukowych z zakresu ortopedii zarówno w Polsce, jak i za granicą (Anglia, Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria).
Prywatnie lubi jeździć na nartach, pływać. Pasjonuje się także boksem i żeglarstwem.


Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Lekarz Medycyny, Specjalizacja w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu (ORSK im. Degi), Studia Doktoranckie (2008-2012), UEFA Football Doctor Educational Programme
Maciej Tabiszewski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od początku pracy zawodowej opiekuje się zawodowymi sportowcami zarówno w klubach sportowych, jak i w reprezentacjach Polski na różnym poziomie. Jest członkiem: Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy.
Prywatnie dużo podróżuje, odwiedził już 69 krajów. Interesuje się piłką nożną oraz szeroko pojętym sportem.


Lekarz w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Przyjmuje pacjentów od 16 roku życia. Specjalizacja: urazy sportowe, urazy barku i kolana.


Lekarz Mateusz Majdan na co dzień pracuje w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Szpitala Ortopedycznego im. Prof. A. Grucy w Otwocku. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów w obrębie narządu ruchu u dzieci i dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego-Goleniowego.
Głównym obszarem jego zainteresowań jest ortopedia dziecięca oraz leczenie zachowawcze i operacyjne w obrębie stopy i stawu skokowego. Stale podnosi swoje kompetencje oraz umiejętności uczestnicząc w licznych kursach w kraju i za granicą.


Magister fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Interesuje się zagadnieniem fizjoterapii w sporcie, stąd też podjął studia doktoranckie na specjalizacji Fizjoterapia Sportowa. W trakcie swojej edukacji zdobywał doświadczenie, współpracując z klubami sportowymi, m.in. Polonią Warszawa oraz Akademią Piłkarską Legii Warszawa. Był także konsultantem przygotowania motorycznego zawodników w Mazowieckim Towarzystwie Narciarskim. Poznaj metody fizjoterapeutyczne, systemy oraz usługi rehabilitacyjne w Warszawie, kliknij tutaj.

Termin


Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii odbyła w Klinice Ortopedii Ogólnej, Onkologicznej i Traumatologii Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi w Poznaniu, gdzie zdobyła doświadczenie zawodowe. Brała udział w pracach i projektach naukowych oraz licznych kursach doskonalących.
W latach 2011/12 pełniła funkcję lekarza Kadry Narodowej Polskiego Związku Szermierczego.
Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr), Polskiego Towarzystwa Artroskopowego (PTA), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS), Europejskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (EFAS).
Doktor Marta Krzyszczuk specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizuje się w artroskopii stawu kolanowego, artroskopii stawu skokowo-goleniowego, a także zabiegach korekcyjnych stopy i stawu skokowo-goleniowego oraz zabiegach na tkankach miękkich kończyny dolnej. Jej zawodowe zainteresowania związane są z operacyjnym i nieoperacyjnym leczeniem zespołów przeciążeniowych oraz urazów w sporcie wyczynowym i rekreacyjnym, chirurgią stopy i stawu skokowo-goleniowego, chirurgią stawu kolanowego, a także schorzeniami stawu biodrowego.


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach kierunek "Fizjoterapia" oraz studiów podyplomowych "Przygotowania motorycznego w grach zespołowych".
Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej, przed i pooperacyjnej oraz sportowej. Doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas pracy w Silesia Clinic, współpracując z drużyną piłkarską Ruchu Chorzów oraz stażu w Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat.
Zainteresowania: sporty drużynowe, boks, motoryzacja, kino.

Termin
- 1
- 2
- z 2
- następna strona