Operacje

Rehasport Clinic, jeden z najnowocześniejszych  i cieszących się najlepszą opinią ośrodków medycznych  w Polsce. Nasz zespół medyczny – grono znakomitych specjalistów opiekujących się na co dzień mistrzami polskiego sportu – dołoży wszelkich starań, aby Twoje leczenie i rehabilitacja zakończyły się pełnym sukcesem.

W Rehasport Clinic oddajemy do Twojej dyspozycji starannie dobrany zespół doskonale przygotowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem – ich jedyną troską jest zapewnienie Ci efektywnego leczenia w komfortowych warunkach i rehabilitacji na najwyższym poziomie, aż do odzyskania pełnej sprawności fizycznej i powrotu do codziennej aktywności.

Podstawą skutecznego leczenia i szybkiej rehabilitacji jest dobra współpraca między pacjentem i personelem kliniki. Zapoznaj się z informacjami, które pozwolą Ci zapomnieć o stresie i niepewności, przybliżając poszczególne etapy procesu leczenia w Rehasport Clinic.

Pierwsza faza procesu leczenia w Rehasport Clinic to przygotowanie pacjenta do zabiegu. Po ustaleniu terminu Twojej operacji wykonamy niezbędne badania, a na dwa dni przed planowanym zabiegiem potwierdzimy tę datę. Zgłaszając się na operację postaraj się dostarczyć nam pełną dokumentację medyczną wraz z wynikami badań USG, RTG i RM; poprosimy Cię także o wykaz przyjmowanych lekarstw.

Drugi etap naszej współpracy obejmie zabieg operacyjny oraz nie mniej od niego istotne postępowanie pooperacyjne. Zaopiekują się Tobą nie tylko lekarze, ale również fizjoterapeuci, pielęgniarki, a także psycholog – dzięki temu znacznie wzrośnie efektywność Twojego leczenia.

W Rehasport Clinic, zgodnie z najlepszymi trendami światowej medycyny, przywiązujemy ogromną wagę do rehabilitacji pooperacyjnej. Trzecią fazę procesu leczenia rozpoczniemy zatem od ustalenia planu fizjoterapii – jej celów i narzędzi niezbędnych dla Twojego powrotu do pełnej sprawności
Rehabilitacja jest równie ważna, jak zabieg operacyjny, ma jednak kluczowe znaczenie dla końcowego efektu i w znacznej mierze od niej będzie zależał sukces Twojego leczenia.

Podczas leczenia w Rehasport Clinic do Twojej dyspozycji będzie cały personel naszej placówki. Pytania, prośby i uwagi dotyczące naszej pracy oraz funkcjonowania kliniki możesz przekazać także telefonicznie pod numerami 61 833 89 89 i 665 57 57 57 oraz pocztą elektroniczną pod adresem          jeszczelepszeleczenie@rehasport.pl. Chcemy nieustannie podnosić jakość naszych usług medycznych, dlatego szczególnie ucieszą nas Twoje propozycje i pomysły, dzięki którym relacje pacjentów z Rehasport Clinic staną się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.