Rehabilitacja

Rehabilitacja

Naszymi domenami są przede wszystkim rehabilitacja ortopedyczna, sportowa i neurologiczna, a także rehabilitacja dzieci.

Rehasport Clinic otacza opieką swoich pacjentów już w szpitalu. Następnego dnia po zabiegu fizjoterapeuta pokazuje pierwsze ćwiczenia, udziela wskazówek dotyczących radzenia sobie w czynnościach dnia codziennego z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań oraz indywidualnych potrzeb pacjenta.

Proces rehabilitacyjny odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych na świecie narzędzi pomiarowych oceniających siłę mięśniową (określających parametry izokinetyczne, izometryczne oraz izotoniczne badanych grup mięśniowych). Stosujemy zaawansowane techniki torowania propriocepcyjnego, które z powodzeniem wykorzystują kliniki rehabilitacyjne na świecie.

Kompleksowa rehabilitacja w 4 miastach Polski

Rehabilitacja w naszej Klinice to także pewność wzorowej komunikacji na linii ortopeda-fizjoterapeuta-pacjent. Pozwala to uczynić proces rehabilitacji maksymalnie efektywnym i skutecznym. Nasi pacjenci mają zagwarantowaną kompleksową pomoc rehabilitacyjną, a specjaliści Rehasport Clinic wymieniają się swoją wiedzą, dzięki czemu rehabilitacja przebiega bezpiecznie i sprawnie.

Rehabilitacja w Rehasport Clinic możliwa jest w każdym z naszych czterech oddziałów w Polsce. Dwa z nich znajdują się w województwie wielkopolskim (Konin, Poznań), a pozostałe w województwie mazowieckim (Warszawa) i pomorskim (Gdańsk). Oddaj swoje zdrowie w dobre ręce i w krótkim czasie powróć do aktywności fizycznej!