Programy rehabilitacyjne

Poznaj zindywidualizowane programy rehabilitacyjne

Zabieg to dopiero połowa Twojego leczenia. O ostatecznym sukcesie zdecyduje rehabilitacja. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i współpracy z najlepszymi sportowcami przygotowaliśmy zaawansowane programy rehabilitacyjne, które pozwolą Ci szybko i bezpiecznie wrócić do maksymalnej sprawności. Czas trwania rehabilitacji zależy od stopnia zaawansowania urazu i rodzaju operacji. Rehabilitacja sportowa w Rehasport Clinic trwa jednak często krócej niż w innych placówkach.

Prawidłowa rehabilitacja sportowa kluczem do zdrowia

Rehabilitacja prowadzona w niewłaściwy sposób może zniweczyć całą pracę lekarza ortopedy i w ostateczności doprowadzić do konieczności wykonania kolejnej operacji.  Programy rehabilitacyjne poza kompleksową opieką ortopedy, fizjoterapeuty oraz trenera przygotowania motorycznego to także Biomechaniczna Ocena Funkcjonalna, która dzięki zaawansowanym urządzeniom pozwala obiektywnie oceniać i monitorować Twoje postępy.

Grafika strona 5-01

Ile potrwa Twoja rehabilitacja?

Rehabilitacja może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy, jej czas zależy od wielu czynników – rodzaju Twojej operacji, Twojego wieku, zaangażowania czy oczekiwań. W Rehasport Clinic przygotowaliśmy unikatowe programy rehabilitacji podstawowej i sportowej, dostosowane do zabiegu jaki przeszedłeś. Uzupełnia je Biomechaniczna Ocena Funkcjonalna, która jest niezbędna do kontroli Twoich postępów oraz określenia momentu powrotu do aktywności fizycznej.

Zapraszamy do naszej kliniki w mieście Warszawa oraz do ośrodków w Poznaniu, Koninie i Gdańsku.