Aktualności

Warta Poznań i Rehasport Clinic z nową umową!

Lider piłkarskiej pierwszej ligi Warta Poznań i Rehasport Clinic będą jeszcze ściślej ze sobą współpracowały. Nowa umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Bardzo cieszymy się z tego, że umowa o naszej współpracy będzie obowiązywała dłużej. Mamy bardzo dobre doświadczenia związane z jej realizacją w poprzednim okresie. Poczuliśmy, że udało nam się trafić pod fachową opiekę wysokiej klasy specjalistów – mówi dyrektor sportowy Warty Poznań SA Robert Graf.

Zgodnie z umową piłkarze pierwszej drużyny Warty będą mieli dostęp do wskazanych lekarzy z Rehasport Clinic. Dwa razy w trakcie roku będą też mieli przeprowadzaną Biomechaniczną Ocenę Funkcjonalną oraz badane progi mleczanowe. – Możemy również liczyć na błyskawiczną pomoc w przypadku kontuzji piłkarzy, a także przeprowadzenie testów medycznych przed podpisaniem kontraktów z zawodnikami. W przypadku naszej współpracy z Rehasport Clinic nie było żadnych powodów do narzekań – mówi dyrektor Robert Graf.

Rehasport Clinic to czołowa klinika medyczna w Polsce, która jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence. Jest oficjalnym partnerem medycznym pięciu związków sportowych oraz czołowych klubów z kilku dyscyplin, także piłkarskich. – Warta Poznań jest bardzo ważną częścią naszej sportowej rodziny i mamy duży szacunek dla jej ponad stuletniej historii. Mam nadzieję, że nasza świetna współpraca przyczyni się do tego, że razem z „Zielonymi” będziemy mogli świętować awans do Ekstraklasy – przyznaje menedżer sportu w Rehasport Clinic Jakub Puchalski.

(fot. Piotr Leśniowski/Warta Poznań)