Aktualności

Żyj aktywnie, czyli zadbaj o swoją dietę

„Żyj aktywnie” – to przesłanie Rehasport Clinic oraz sieci supermarketów Piotr i Paweł do wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na pytania dotyczące zdrowego i zbilansowanego żywienia w połączeniu z aktywnością ruchową.

Zdrowy tryb życia to dziś świadomy wybór znacznej części naszego społeczeństwa. Wielu z nas zdaje sobie sprawę, że prawidłowo skomponowana dieta jest podstawą codziennego funkcjonowania i ma wpływ na aktywność oraz samopoczucie. Dostosowanie posiłków do wieku, płci, ale także rodzaju, czasu i intensywności aktywności fizycznej – to wszystko powinno zostać uwzględnione przy ustalaniu odpowiedniej diety.

banerStrona

Wspólny projekt dwóch uznanych w kraju marek –Rehasport Clinic oraz sieci supermarketów Piotr i Paweł ma na celu zwiększenie świadomości Polaków w propagowaniu aktywnego trybu życia, budowaniu świadomości dietetycznej czy wpływu żywienia na podejmowaną aktywność fizyczną. Wśród 15 tysięcy produktów spożywczych, które można nabyć w sieci Piotr i Paweł, znajdują się artykuły bio, niskocukrowe, sojowe, nieskotłuszczowe i bezglutenowe. Wraz ze specjalistami z Rehasport Clinic wprowadzone i wyróżnione zostaną produkty mające znaczenie dla osób aktywnych fizycznie i dbających o swoją kondycję. Plany współpracy obejmują także doradztwo w zakresie prawidłowo zbilansowanej diety oraz sposobu odżywania dla osób aktywnych fizycznie, profilaktykę najczęściej stosowanych urazów, wspólne publikacje prasowe oraz połączenia wiedzy specjalistów Rehasport Clinic i sieci Piotr i Paweł przy okazji wydarzeń sportowych.

Pod adresem: http://piotripawel.pl/a/308/oferta-naszych-sklepow/zyj-aktywnie możecie Państwo znaleźć przepisy na potrawy przed wysiłkiem, po wysiłku, a także porady dietetyczne.